Konditerio profesijos aprašymas

Pavadinimas Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registre

Konditerio modulinė profesinio mokymo programa.

Valstybinis kodas  – T43101308.

Trukmė ir/ar apimtis – 1,5 m., 70 kr.

Minimalus reikalaujamas išsilavinimas kvalifikacijai įgyti: vidurinis išsilavinimas

Suteikiama – kvalifikacija.

Konditerio modulinė profesinio mokymo programa yra skirta kvalifikuotam konditeriui parengti, kuris gebėtų savarankiškai paruošti darbo vietą, gaminti bemielės ir mielinės tešlos konditerijos gaminius, gaminti konditerijos gaminius. Dirbant privalu dėvėti specialius darbo drabužius. Dirbama patalpoje, prie aukštos temperatūros įrenginių, su elektros prietaisais; galimas darbas pamainomis. Dirbama mechaniniais ir automatizuotais konditerijos gaminių įrenginiais, įrankiais ir priemonėmis, elektrinėmis viryklėmis, valymo priemonėmis ir kt., naudojamasi technologijos kortelėmis.

Asmuo, įgijęs slaugytojo padėjėjo kvalifikaciją,

smuo, įgijęs konditerio kvalifikaciją, galės dirbti restoranuose ir kitose maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse, konditerijos cechuose, kaimo turizmo sodybose.

Darbe naudojami mechaniniai ir automatizuoti konditerijos gaminių įrenginiai, įrankiai ir priemonės, technologijos kortelės, elektrinė viryklė, valymo priemonės. Darbo metu yra galimos konfliktinės situacijos, todėl reikalingi gebėjimai jas suvaldyti ir spręsti. Darbuotojui privalu atlikti sveikatos profilaktinį patikrinimą ir turėti asmens medicininę knygelę arba privalomojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą.

kviečiame apsilankyti mokykloje

Atvykite – pakonsultuosime!
Padėsime užsiregistruoti, priimsime dokumentus