Apdailininko modulinė profesinio mokymo programa (tęstinis mokymas)

Suteikiama

kvalifikacija

Pavadinimas Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registre – Apdailininko modulinė profesinio mokymo programa

Valstybinis kodas  – T32073213; 

Trukmė ir/ar apimtis – 2 m. ; 90 kr.

Suteikiama – kvalifikacija.

Apdailininko modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam dažytojui, plytelių klojėjui, tinkuotojui, parengti, kuris gebėtų, vadovaujant aukštesnės kvalifikacijos darbuotojui ir jam prižiūrint darbų kokybę, savarankiškai vykdyti bendrąsias veiklas statybos objekte, glaistyti ir dažyti statinių paviršių rankiniu ir mechanizuotu būdu, dekoruoti statinių paviršius apmušalais ir dažų mišiniais, apdailinti paviršius plytelėmis ir atlikti plytelių dangos remontą, tinkuoti statinio konstrukcijas rankiniais įrankiais ir mechanizuotu būdu, atlikti tinko remontą.

Asmuo įgijęs apdailininko (statybininko) kvalifikaciją galės dirbti statybos įmonėse arba vykdyti individualią veiklą.

Apdailininkas (statybininkas) dirba individualiai ir grupėse, naudojasi rankiniais įrankiais (mentėmis, brauktėmis, teptukais, šepečiais ir kt.), mažaisiais mechanizmais (pjovimo, gręžimo, purškimo ir kita įranga), tikrinimo ir matavimo prietaisais. Jis dirba pastato viduje ir išorėje. Tenka dirbti dideliame aukštyje. Darbo aplinka priklauso nuo oro sąlygų. Dirbant privalu dėvėti specialius darbo drabužius.

Darbuotojui privalu atlikti sveikatos profilaktinį patikrinimą ir turėti asmens medicininę knygelę arba privalomojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą.

kviečiame apsilankyti mokykloje

Atvykite – pakonsultuosime!
Padėsime užsiregistruoti, priimsime dokumentus