Noriu pasidalinti savo sėkmės istorija, kuri prasidėjo „ROKIŠKIO PROFESINIO MOKYMO CENTRE“.

Esu aukštojo universitetinio išsilavinimo, sociologijos magistrė. Atvykusi į Rokiškį septynis metus dirbau „UŽIMTUMO TARNYBOJE“ projektų koordinatore, bet atėjo diena kai supratau, kad aukštojo mokslo man neužtenka ir noriu įgyti profesiją.

Ilgai sprendžiau ko norėčiau gyvenime išmokti dar papildomai. Domėjausi mokymo įstaigomis, bet kai atkeliavau į „ROKIŠKIO PROFESINIO MOKYMO CENTRĄ“  pamačiau kokios yra plačios galimybės bet kokiai profesijai.

Ten tikrai labai daug inovatyvių priemonių mokymuisi ir praktikai, už tai norėčiau padėkoti mokymo centro direktorei DIANAI GIEDRIKIENEI, kuri mokyklą prikėlė kaip“ Feniksą iš pelenų „.

Na, o aš susidomėjau siuvėjo amatu. Atėjus mokytis nustebau puikiomis klasėmis ir poilsio erdvėmis. Teoriniam ir praktiniam mokymuisi suteiktos visos įmanomos galimybės tapti geru siuvėju. Klasės aprūpintos naujomis siuvimo ir siuvinėjimo mašinomis bei įvairiomis siuvimui reikalingomis priemonėmis. Konstravimo mokytis galima ne tik braižymo metodu, yra paruošti kompiuteriai su naujausia programa konstravimui – maketavimui.

Mokymo centre dirba puikus kolektyvas, kuris nuoširdžiai padeda mokiniui išmokti kuo daugiau ir suprantamiau.

Esu labai dėkinga siuvimo mokytojoms DANUTEI STOČKUVIENEI  ir JŪRATEI RAKAUSKAITEI  už Jų didelį ir kantrų darbą. Savo srityje tikros profesionalės ir nuostabios asmenybės, atsidavusios savo darbui, su dideliu noru perduoda savo žinias ir puikiai paruošia mokinius. 

Kaip pavyzdys esu aš, nes per pirmuosius tris mokslo mėnesius mane išmokė siuvimo pagrindų, nors niekada nebuvau siuvusi ir nežinojau kaip naudotis siuvimo mašina. Jų dėka išmokau pasisiūti įvairių siuvinių: kosmetinę, prijuostę, kepurių, sportinį kostiumą, klasikinį sijoną ir kelnes, ilgus marškinius-tuniką, suknelę. Manau laukia dar daug naujovių ir žinių. 

Esu labai laiminga, kad pasisuko mano gyvenimas šia kryptimi atradau sau mielą profesiją ir nuostabius mokytojus.

Labai tikiuosi sėkmingai pabaigti mokslus ir pasidalinsiu vėl savo sėkmės istorija jau su didesniais pasiekimais! 

Pabandykite ir Jūs keisti savo gyvenimus, juk tai paprasta ir nuostabu!!! 

Viktorija Būdvytienė ( I kurso siuvėja)