PROFESINIO ORIENTAVIMO NAUJOVĖS IŠ ITALIJOS

Šių metų kovo 16 – 19 dienomis pagal Erasmus+ programos mobilumo projektą „Karjeros ABC su Erasmus+“ , projekto NR. 2014-1-LT01-KA102-000005, dalyvavau darbo stebėjimo stažuotėje Italijoje, Rendės mieste.

Pirmąją stažuotės dieną kolegės iš RFS Euroformo mokymo biuro Ana Karmen ir Rozalia supažindino su šio biuro veikla – šis biuras yra oficialiai akredituota mokymo institucija, kuri teikia suaugusiųjų ir profesinio mokymo paslaugas, atlieka profesinio orientavimo ir vadovavimo karjerai misiją bei tarpininkauja tarp darbdavių ir ieškančių darbo. Susipažinau su Italijos profesinio orientavimo sistema.

Antrąją stažuotės dieną buvau supažindinta su nauju inovatyviu Euroforme naudojamu profesiniam orientavimui ir vadovavimui karjerai Talent 4 metodu, kuris paremtas įvairiomis veiklomis, žaidimais. Buvo įdomu pačiai išbandyti šias veiklas, kurios nebuvo taip lengvai įveikiamos, kaip atrodė stebint iš šalies. Trečiąją dieną man buvo pristatyta programa Garantija jaunimui, priemonės, padedančios Euroformui veikti kaip tarpininkui darbo rinkoje – padėti jauniems žmonėms atrasti savo karjeros galimybes. Ketvirtąją, paskutinę stažuotės dieną, buvo pristatytas internetinis IVOC projektas.

Laisvalaikį skyrėme pažinčiai su Cosenzos, Paolos miestu, vykome prie jūros.

Profesijos mokytoja Jolanta Repšienė

kviečiame apsilankyti mokykloje

Atvykite – pakonsultuosime!
Padėsime užsiregistruoti, priimsime dokumentus