Mokinių ir mokytojų Erasmus+ stažuotė Italijoje.

Sėkmingai įgyvendinta Rokiškio PMC mokinių ir mokytojų Erasmus+ stažuotė Italijoje. Profesijos mokytoja Justina ir specialioji pedagogė Eglė stebėjo savo srities kolegų veiklą Italijos įmonėse, grožio salonuose. Mokytojos susipažino, kaip organizuojama darbo veikla Italijoje, kokie taikomi darbo metodai ir technikos, kaip įtraukiami mokiniai turintys mažiau galimybių į praktinę ir darbinę veiklą. Užmezgė kontaktus su kolegomis iš Italijos.
Virėjo specialybės mokiniai: Simonas ir Albertas dvi savaites atliko praktiką „Touring“ viešbučio restorane. Mokiniai gamino įvairius tradicinius itališkus patiekalus: iš šviežios žuvies, mėsos, jūrų gėrybių, makaronų, rizoto, daržovių, įvairius desertus ir kt.
Socialinio darbuotojo specialybės mokinės: Eglė, Deimantė ir Rasa tris savaites atliko praktiką „Uria Centro Diurno“ Alzheimeriu sergančių žmonių dienos centre. Merginos padėjo organizuoti klientų laisvalaikio veiklą, padėjo ugdyti kliento darbo ir saviraiškos įgūdžius, tvarkė aplinką, susipažino su realia darbo aplinka.
Viazažo specialybės mokinės: Dovilė, Žydrūnė ir Žemyna atliko trijų savaičių praktiką grožio salonuose, kosmetikos įmonėse: „Istituto Di Bellezza Luna“; „Profumeria Cromatica“; „Eval Hair & Beauty Rodi“; „Alta Manifattura Cosmetica“. Mokinės susipažino su naujausiais ir ekologiškais kosmetikos produktais, taikomomis vizažo technikomis ir priemonėmis, praktikavosi atlikdamos įvairius makiažus, tobulino profesinius įgūdžius.
Ačiū priimančiai organizacijai „Duei srl“, vadovui Mindaugui ir Karinei už kokybiškai suorganizuotas veiklas.
Veiklos įgyvendintos pagal Erasmus + mobilumo projektą Nr. 2021-1-LT01-KA121-000007064.

Rokiškio PMC mokinių stažuotė Austrijoje

.Sėkmingai įgyvendinta 4 savaičių mokinių stažuotė  Austrijoje, pagal Erasmus+ mobilumo projektą Nr. 2021-1-LT01-KA121-000007064. 8 Rokiškio PMC mokiniai praktinius įgūdžius tobulino Austrijos įmonėse

Ačiū priimančiai organizacijaj BVÖ Bildungsberatung& Vermittlungsagentur GmbH. už kokybiškai suorganizuotas veiklas.