Po dvejų metų pertraukos Rokiškio profesinio mokymo centras pakvietė „gyvai“ Rokiškio rajono ir aplinkinių rajonų mokinius ir gyventojus į „Atvirų durų dienas“.

Per šią savaitę apsilankė daugiau kaip 300 mokinių iš Rokiškio r. Juodupės, Pandėlio, Obelių, Kamajų A. Strazdo ir Kamajų A. Strazdo (Jūžintų skyriaus), J.T. Vaižganto (Senųjų rūmų ir Romuvos) gimnazijų, Rokiškio pagrindinės mokyklos, Senamiesčio progimnazijos, Rokiškio jaunimo centro, Zarasų r. Antazavės J. Gruodžio ir Dusetų K. Būgos gimnazijų, Užimtumo tarnybos prie LR SADM Rokiškio skyriaus atstovai, Skemų socialinės globos namų gyventojai ir Obelių seniūnijos gyventojai ir pavieniai lankytojai.

Atvirų durų dienų metu svečiai supažindinti su Centro veikla, mokymosi programomis, galimybe mokytis pameistrystės forma, Erasmus+ stažuotėmis. Lankytojai sužinojo, kaip teisingai pasirinkti būsimą profesiją ir kokios profesijos yra perspektyviausios. Svečiai turėjo galimybę apžiūrėti centre įrengtas praktinio mokymo bazes ir išbandyti įvairias profesijas: suvirintojo, apdailininko, virėjo, transporto priemonių remontininko, šaltkalvio, vizažisto, siuvėjo, socialinio darbuotojo padėjėjo, apskaitininko ir slaugytojo padėjėjo.

Profesinis mokymas suteikia galimybę mokytis ir tobulėti kiekvienam. Centre mokiniai mokosi su naujausia įranga ir turi galimybę įgyti verslumo gebėjimų. Centro klasės ir erdvės nuolat atnaujinamos, kuriamas šiltas mikroklimatas, dirba geranoriškas ir draugiškas kolektyvas.

Pabaigus Rokiškio PMC puikios galimybės įsidarbinti, kurti savo verslą.

Kas nespėjote apsilankyti, kviečiame susisiekti ir apsilankyti Jums tinkamu metu. Centre konsultuojame, patariame, atsakome į Jūsų klausimus.

Priėmimas į Rokiškio PMC prasidės nuo birželio 1 d. Registracija per https://profesinis.lamabpo.lt/ . Centre konsultuosime, padėsime užpildyti prašymus.

                      Žmogus vidutiniškai dirba per savo gyvenimą apie 40 metų. Linkime teisingai pasirinkti. Gera profesija – puikus gyvenimas!

                      Neformaliojo švietimo organizatorė  Silva Piestinienė